خرید چرم در بندر انزلی


خرید چرم در بندر انزلی

خرید چرم در بندر انزلی
خرید چرم در بندر انزلی

خرید چرم

خرید چرم در کیش

فروشگاه چرم در بندر انزلی

در تمامی استان ها کارگاه های تولید چرم رایج است . امروز در این مقاله میخواهیم در مورد دباغی پوست خام و تبدیل ان به چرم را برای شما توضیح دهیم . دباغی چرم های طبیعی بسیار سخت است زیر مراحل پیچ در پیچی  دارد .

قیمت چرم طبیعی در بندر انزلی

11 مراحل دباغی چرم های طبیعی : 1) خشک کردن و نمک زدن پوست مورد نظر 2) حذف و اضافه مواد 3) خیس کردن مواد 4)لش زدایی 5) مو زدایی و اهک پاشی چرم 6) حذف کردن اهک از پوست 7) لطیف کردن چرم 8) حذف چربی های اضافه در چرم 9) صاف و یکدست کردن چرم ( پوست ) 10 )اماده سازی چرم 11 ) رنگ میزی چرم .

خرید چرم گاوی در بندر انزلی

در نهایت رنگ امیزی چرم طبیعی دو مرحله دارد : 1) مواد رنگی معدنی 2) مواد رنگی الی ( شیمیایی ) . به طور مثال یکی از این موارد را برای شما توضیح میدهیم : روش مواد رنگی شیمیایی به این صورت است که محلول در اب و رنگ های مورد نظر حل میگردد و استفاده میشود . بعد از رنگ کردن چرم برای جلوگیری از سفت کردن چرم ان را به روغن اغشته میکنیم تا قابل انعطاف و نرم شود . که باعث میشود در برابر اب مقاوم شود و  در برابر نفوذ هوا کاهش میابد و افزایش طول عمر دارد .

فروش چرم مصنوعی در بندر انزلی

در توضیحی کوتاه مختصر برایتان توضیح دهیم که , چرم سازی از پوست حیوانات وحشی و گیاهان به کمک مقداری مواد فیزیکی و شیمیایی که به صورت ثابت و فاسد نشدنی در می اید . و در توضیحی دیگر چرم سازی یعنی تغییر دادن پوست حیوانات با استفاده از مواد شیمیایی و تبدیل ان به چرم های رنگی مختلف و فروش ان در سراسر کشور .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.