خرید چرم در شیراز


خرید چرم در شیراز

خرید چرم در شیراز
خرید چرم در شیراز

خرید چرم در شیراز

فروشگاه چرم در شیراز

امروزه با پیشرفت علم و گذر زمان , چرم گیاهی جایگزین چرم طبیعی شده است . که بسیاری از برند های جهانی از این نوع چرم استفاده میکنند . که در بیشتر فروشگاه های زنجیره ای نمونه کار های چرم وجود دارد , که فروش خوب و تولید انبوه دارند .

خرید چرم

قیمت چرم طبیعی در شیراز

خرید چرم در تهران

این نوع چرم گیاهی مانند چرم طبیعی به دست امده از پوست میوه ها و گیاهانی با پوست ضخیم هستند . که با انجام ازمایش ها و تست های مختلف به این نتیجه رسیدند که ازاین منبع طبیعی هم میتوان استفاده کرد . ازاین نمونه کار میتوانیم به کیف دستی ها و کیف پول و کیف های دوشس زنانه اشاره کرد .

خرید چرم گاوی در شیراز

ناگفته نماند که این نوع چرم مانند چرم های سنگین ازجمله چرم گاوی نمیباشد و به اندازه وجود طبیعی خود دوام و ماندگاری دارد . این نوع چرم هم طبیعی محصوب میشود به دلیل اینکه از طبیعت به دست امده و دارای برند های مطرح جهان است .

فروش چرم مصنوعی در شیراز

چرم مصنوعی و گیاهی هردو در رقابت هستند که در بازارصنعت چرم خود نمایی کنند . و همه ما میدانیم که کیفیت کدام یک از چرم ها بهتر است و رضایتمند تر میباشد . چرم مصنوعی با به کار رفت الیاف اسفنج و یه لایه روکش ساخته شده است . اما چرم های طبیعی و گیاهی یکی پس از دیگری از پوست حیوانات و پوست گیاهان و میوه ها به دست می اید که به دست امدن ان مدت ها طول میکشد . و این چرم های طبیعی و گیاهی با داشتن ذرات و سلول های درون ان باعث میشود که کیف یا کفش چرم شما هوای تازه و جاوگیری از گندیدگی از محصول را اداره کند و رضایت همه را به خوبی جلب کند .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.