خرید چرم


خرید چرم

خرید چرم
خرید چرم

خرید چرم

فروشگاه چرم

اکنون کشور ایتالیا یکی از مهم ترین رهبرهای جهانی در زمینه دنیای مد به ویژه پوشاک چرم کیف و کفش می باشد.از دیرباز صنایع دباغی کشور ایتالیا با وجود داشتن صنعت پیشرفته کارخانه های مجهز و دارای تجهیزات مدرن و طرحهای بسیار مبتکرانه دارای برندهای جهانی و کیفیت بالا است. حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد تولیدات چرمی و برآورده شده قاره اروپا به کشور ایتالیا تعلق گرفته شده است.

قیمت چرم طبیعی

نواع عرضه شده چرم در فروشگاه به دو دسته تقسیم می شود. طبیعی و مصنوعی ,چرم طبیعی از پوست حیواناتی مانند;شترمرغ ,گوسفند, سمور برای استفاده ازخز لباس ,گاو و شتر است تهیه می شود. قیمت چرم طبیعی به دلیل استفاده شده از از پوست حیوانات از چرم مصنوعی بیشتراست.اما لوازم تهیه شده از چرم طبیعی دوام بیشتر و ماندگارتری دارد.

خرید چرم گاوی

یکی دیگر از نمونه های چرم طبیعی {چرم گاوی }میباشد.که در میان دسته بندی ها چرم به نام چرم سنگین شناخته شده است .این نمونه از چرم که به نام چرم سنگین است از استحکام بسیار بالایی و ضخامت بسیار بالا برخوردار می‌باشد .در تولید و استفاده از محصولاتی مانند کمربند ,جاسوئیچی های چرمی ,قاب گوشی های گران قیمت ,کیف و کفش و پالتو های چرمی مورد استفاده قرار گرفته شده است.

فروش چرم مصنوعی

چرم مصنوعی به دلیل کم هزینه بودن ان لوازم ساخته شده توسط آن امروزه بسیار فروش بیشتری از چرم طبیعی دارد.اما کیفیت چرم مصنوعی به خوبی چرم طبیعی نیست پس مدتی کوتاه کیفیت و ضخامت خود را از دست میدهد . چرم مصنوعی برگرفته از یک پوست لایه پوششی که در بالای یک پلیمر که آن هم مصنوعی و از مواد مصنوعی مخلوط قرار گرفته است.بیشتر چرم های مصنوعی ساخته شده از پلاستیک است است که معمولاً در پارچه ها و پوشاک استفاده می‌شود نام دیگر چرم های مصنوعی مانند صنعتی و پی اچ و غیره


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.